Restaurace

O Pivovarské restauraci

Vítejte v naší pivovarské restauraci!

Vítejte v srdci naší vášně – pivovarské restaurace, kde spojujeme tradici s moderním přístupem k vaření piva a gastronomii. Nacházíme se v malebné části města, kde naše restaurace poskytuje útulné a přátelské prostředí pro všechny milovníky dobrého jídla a vynikajícího piva.

Naše restaurace disponuje kapacitou pro až 45 hostů, což z ní činí ideální místo pro různé události a společenské akce. Zvažujete-li uspořádání firemní prezentace, soukromé oslavy či večírku s přáteli, jsme tu pro vás. Restaurace mimo jiné disponuje plátnem a dataprojektorem. S profesionálním personálem a flexibilními možnostmi aranžmá se postaráme o to, aby vaše událost probíhala hladce a nezapomenutelně.

Co se týče naší nabídky, můžete se těšit na bohaté menu plné čerstvých a sezónních ingrediencí, které podtrhuje široký výběr našich domácích piv. Naše pivovarské pivo je vařeno s láskou a odborností našeho sládka, který se snaží přinést do každého doušku unikátní chuťový zážitek.

Nechte se unést atmosférou naší restaurace a zažijte skvělé chvíle s rodinou, přáteli nebo kolegy. Pro rezervaci stolů nebo více informací ohledně pořádání vaší události nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu!

Aktuální nabídka